+48 531 372 660

 

 

 

 
 
 
 

Newsletter

Bądz na bieżąco!

Speed Squash Club

 
NARESZCIE JEST  P A D E L W DĄBROWIE GÓRNICZEJ!
 
Dzięki wspólnej inicjatywie Speed Squash Clubu i firmy Padel Sport 15 czerwca 2016 r powstał pierwszy w zagłębiu, a drugi w regionie kort do gry w padla.
 
Padel (z angielska paddle) jest stosunkowo młodym sportem uprawianym od lat 80 i jednym z najbardziej popularnych sportów w krajach hiszpańskojęzycznych. Jest dyscypliną sportu drużynowego -debel kombinacją tenisa i squasha,łączy zalety obu tych dyscyplin. Można go potraktować jako sport dla zaawansowanych sportowców jak i sport typowo rodzinny. Charakteryzuje się ,że ma łatwe do opanowania podstawy gry i nie wymaga od graczy specjalnych umiejętności oraz dużej siły fizycznej.  
Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera www.padelsport.pl
 
 

 

Jeśli chcesz aktywnie spędzić czas, spotkać się ze znajomymi czy też po prostu zrelaksować się, to zapraszamy do Nas !


Speed Squash Club oferuje swoim klientom w pełni profesjonalny kort do gry w squash`a, możliwość wypożyczenia sprzętu , wynajęcia trenera do indywidualnych lekcji oraz skorzystania z pomieszczenia relaksacyjnego wyposażonego w saunę fińską.

W klubowym sklepie mogą Państwo zakupić profesjonalny sprzęt do gry, odzież, a także odżywki dla sportowców, a niepowtarzalna atmosfera tego miejsca i duch sportowej rywalizacji nie pozwolą Ci o Nas zapomnieć.


Nasz klub powstał w celu zaspokojenia rosnących potrzeb społeczeństwa oraz stworzenia niepowtarzalnego miejsca, gdzie poza grą w squash`a będzie można odpocząć, zrelaksować się a także poznać nowe osoby dzielące wspólną pasję. Sport jakim jest squash, w ostatnich latach zyskał znacznie na popularności. Jego ogólnorozwojowy charakter, prostota zasad, oraz przyjemność, która płynie z gry powoduje, że liczba zwolenników tej dyscypliny stale rośnie.


Squash jest sportem zarówno dla Pań jak i dla Panów. Regularna gra wspaniale kształtuje sylwetkę, wyrabia siłę, refleks, kondycję oraz poprawia ogólną wydolność organizmu.
Kameralny klimat klubu, miła i życzliwa obsługa, a także możliwość zajęć z instruktorem sprawiają, że w naszym klubie miejsce znajdą dla siebie zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy tej wspaniałej gry, którzy stawiają pierwsze kroki w potyczce z rakietą, piłeczką i ścianą.


Bardzo dogodna lokalizacja klubu, wiele miejsc parkingowych objętych monitoringiem, bliskość węzła komunikacji miejskiej (przystanki autobusowe i tramwajowe ) – wszystko to powoduje, że zawsze masz do nas po drodze!


Przyjdź i sam się przekonaj!